’t Schoone Schoap
Sinds 2002 worden er bij ’t Schoone Schoap dagelijks honderden schapen gemolken. De melk wordt door diverse bedrijven verwerkt tot heerlijke biologische producten.

Niet alleen harde, zachte en kruidenkazen maar ook yoghurt en ijs. Doordat schapenmelk een ander eiwit bevat dan reguliere koemelk worden deze producten beter verdragen door mensen met een koemelkallergie. Daarnaast is schapenzuivel ook heel romig en zacht van smaak.

In onze boerderijwinkel verkopen wij niet alleen schapenzuivel en lamsvlees maar ook kleinschalig en ambachtelijk vervaardigde producten uit de regio.

Een greep uit ons assortiment streekproducten: honing, jam, koffie, kruidenthee, bier, cider, wijn, limonade, zeep, sojakaarsen. De winkel is een gezellige mix van nostalgie en lekkers om jezelf te verwennen of cadeau te geven.

Heerlijk landelijk terras
Bij mooi weer schenken wij koffie & thee en schapenijs op het terras met weids uitzicht naar de Duitse grens.

Europaweg 37
7766 AA Nieuw-Schoonebeek
06 40749890

Openingstijden
Geopend op vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur.
NB: De stallen zijn niet vrij toegankelijk. Een rondleiding kan wel verzorgd worden op afspraak!
Zorgboerderij

Ons motto: Meehelpen op een echte boerderij en met een big smile naar huis. Dat staat ook op een spandoek die in de winkel hangt … iedereen werkt, naar eigen kunnen, mee met alle werkzaamheden die er te doen zijn: Melken, Voergoot schoon vegen, Uitmesten en stro in doen, Verweiden, Schoonhouden van stal en Erf, Verzorgen van de andere dieren: kippen, pony, honden (dus mijn beesten 🙂 en In de groententuin.
Natuurlijk Groenbeheer met schapen

Graag tot ziens!


