Informatie:

Nostalgisch, romantisch, stoer én comfortabel! Dat is ‘Slapen in Stro’ op de Hayema Heerd. Tussen stapels strobalen zijn bijzondere slaapplekken ingericht.

U slaapt in een groot bed opgemaakt met een dik pak stro, omhuld door zachte dekbedden met fraai linnengoed en veel kussens. Van muggen of vliegen heeft u geen last want u ligt onder een heuse klamboe.

In onze B&B waant u zich prins en prinses in uw eigen droomkasteel. Een ruime sprookjesschuur met draperiën, zware kroonluchters, zachte koeienhuiden op de grond, kasteelstoelen en nog veel meer. Midden in de ruimte bevindt zich uw bed, groots voorzien van vorstellijk bedlinnen. “You’re invited by her Royal Highness”. Soms zijn dromen werkelijkheid!
Het Strokasteel is geschikt voor twee tot max. zes volwassenen.

Durft u de kou te trotseren wanneer de weersvooruitzichten matige tot strenge vorst in het vooruitzicht stellen? Eén ding is zeker: wie niet schrikt van een beetje kou wacht een bijzonder winters avontuur. Met diverse warmtestralers creëren we een behaaglijke warmte rondom de eettafel vanwaar u fraai uitzicht heeft. Slapen in Stro in zo’n groot bed van stro is gedurende de winter gewoon heerlijk – stro isoleert erg goed.
Het strokasteel heeft een eigen badkamer met luxe douchecabine, toilet en wastafel.
In een aparte blokhut – de zgn. buitenkeuken) kunt u koffie/thee zetten en als u dat wilt een potje koken.

Hayema Heerd ligt centraal in het nationaal landschap Middag Humsterland, een nog echt authentiek stukje Nederland. Het gebied kent veel cultuurhistorie en is landelijk met prachtige weidse vergezichten, bollende weilanden, kronkelige weggetjes, eeuwenoude dijkjes, dorpjes en kerken.

Slechts 15 km van centrum van Groningen. Slechts 17 km van de Waddenzee en Lauwersmeer. Met vijf kwartier vanaf Hayema Heerd stap je van de boot op het eiland Schiermonnikoog.

Contact:

Jensemaheerd 3

9883 TH OLDEHOVE

050 4030930

06  41261230

www.hayemaheerd.nl

Strokasteel

Strokasteel

In onze B&B waant u zich prins en prinses in uw eigen droomkasteel. Een ruime sprookjesschuur met draperiën, zware kroonluchters, zachte koeienhuiden op de grond, kasteelstoelen en nog veel meer. Midden in de ruimte bevindt zich uw bed, groots voorzien van vorstellijk bedlinnen. “You’re invited by her Royal Highness”. Soms zijn dromen werkelijkheid!

Hooizolder

Hooizolder

Er zijn ruime tweepersoons strobedden én acht unieke bedstedes geschikt voor één persoon. Alle bedden zijn voorzien van matrasjes, donzen dekbedden en bedlinnen. De hooizolder biedt ruimte aan ruime eettafels met stoelen, en er is een gezellig zithoek. Gebruik van koelkastjes, serviesgoed, glaswerk, bestek, magnetron, buitenkeuken met kookgerei, koffiezetapparaat en waterkoker is inbegrepen.

Het Stro-Hotel Hayemaheerd